Biurka Moll - ergonomiczne meble dla dzieci
  • moll funktion

NAGRODY I CERTYFIKATY


Moll, to wiodący producent ergonomicznych mebli dla dzieci. W oparciu o wytyczne lekarzy: ortopedów i okulistów, opracowuje i wdraża nowe rozwiązania systemów regulacji biurek i foteli dla dzieci i młodzieży. Priorytetem jest ergonomia, funkcjonalność i wytrzymałość. Dzięki czterdziestoletniemu doświadczeniu i rygorystycznym wymaganiom, firma wypracowała i opatentowała innowacyjne rozwiązania, które zaowocowały licznymi, powszechnie  uznawanymi  certyfikacjami i nagrodami.

więcej »

ERGONOMIA


Ergonomiczne meble – regulowane biurka, regulowane fotele i ergonomiczne oświetlenie – wspomagają utrzymanie właściwej postawy od najmłodszych lat. Biurka posiadają regulacją wysokości i kąta nachylenia blatu, dzięki czemu meble dostosowują się do proporcji użytkownika, a nie odwrotnie. Zastosowane w meblach rozwiązania zmniejszają obciążenia dolnej części pleców i szyi, poprawiają komfort siedzenia, a tym samym minimalizują ryzyko wystąpienia zaburzeń postawy.                                    

więcej »

FUNKCJONALNOŚĆ


Moll, to funkcjonalny system biurek i mebli, które mają służyć dziecku przez cały okres edukacji. Zastosowanie przemyślanych rozwiązań – regulacji wysokości biurka i fotela, możliwości modyfikowania wyglądu i rozbudowy wersji podstawowych – powoduje, że biurka zakupione, jako mebel dla dziecka w prosty sposób można przekształcić w biurka młodzieżowe. Sprawdzone i opatentowane rozwiązania i zastosowane materiały są gwarancją wytrzymałości i dają możliwość użytkowania przez wiele lat.

więcej »

Meble Moll

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem mebli Moll w Polsce. Oferujemy wysokiej jakości, innowacyjne meble dziecięce, powstałe w oparciu o aktualne badania i konsultacje z czołowymi specjalistami w zakresie ortopedii i okulistyki. Nasze biurka, fotele i kontenery z szufladami, półkami i szafkami opierają się na nowoczesnych rozwiązaniach i technologiach, dzięki którym są wyjątkowo wytrzymałe i przede wszystkim użyteczne. Przez ponad 40 lat doświadczenia w branży, firma Moll opracowała i opatentowała wiele nowych rozwiązań i pomysłów, dzięki którym meble dla dzieci tej marki są tak wyjątkowe i popularne.