Biurka Moll - ergonomiczne meble
  • MOLL BIURKO T7 WYPRZEDAŻ
  • BIURKO MOLL WINNER
  • biurka moll promocja
  • moll
  • BIURKO MOLL CHAMPION
  • FOTELE MAXIMO I SCOOTER
  • MOLL BIURKO T 7

nowe regulowane biurk moll, biurka Jocker

 

JOCKER - NOWE ERGONOMICZNE BIURKO W KOLEKCJI BIUREK MOLL 

biurka i meble moll - Winner

 

NEW BASIC : ERGONOMICZNE BIURKA WINNER I WINNER COMPACT

biurka moll system regulowanych biurek champion

 

FORM - NAGRODA RED DOT DESIGN ZA BIURKA CHAMPION I CHAMPION STYLE

BIURKA MOLL: NAGRODY I CERTYFIKATY


Moll, to wiodący producent ergonomicznych mebli dla dzieci. W oparciu o wytyczne lekarzy: ortopedów i okulistów, moll opracowuje i wdraża nowe rozwiązania systemów regulacji biurek i foteli dla dzieci i młodzieży. Priorytetem jest ergonomia, funkcjonalność i wytrzymałość. Dzięki czterdziestoletniemu doświadczeniu i rygorystycznym wymaganiom, firma wypracowała i opatentowała innowacyjne rozwiązania, które zaowocowały licznymi, powszechnie  uznawanymi  certyfikacjami i nagrodami.

więcej »

MEBLE MOLL I ERGONOMIA


Ergonomiczne meble moll – regulowane biurka, regulowane fotele i ergonomiczne oświetlenie – wspomagają utrzymanie właściwej postawy od najmłodszych lat. Biurka moll posiadają regulacją wysokości i kąta nachylenia blatu, dzięki czemu meble dostosowują się do proporcji użytkownika, a nie odwrotnie. Zastosowane w meblach rozwiązania zmniejszają obciążenia dolnej części pleców i szyi, poprawiają komfort siedzenia, a tym samym minimalizują ryzyko wystąpienia zaburzeń postawy.                                    

więcej »

FUNKCJONALNOŚĆ MEBLI MOLL


Moll, to funkcjonalny system biurek i mebli, które mają służyć dziecku przez cały okres edukacji. Zastosowanie przemyślanych rozwiązań – regulacji wysokości biurka i fotela, możliwości modyfikowania wyglądu i rozbudowy wersji podstawowych – powoduje, że biurka moll zakupione, jako mebel dla dziecka w prosty sposób można przekształcić w biurka młodzieżowe. Sprawdzone i opatentowane rozwiązania i zastosowane materiały są gwarancją wytrzymałości i dają możliwość użytkowania przez wiele lat.

więcej »