Meble Moll - nagrody i certyfikaty | Ergonomiczne meble dla dzieci

Meble Moll - nagrody i certyfikaty

 

 

Moll, to wiodący producent ergonomicznych mebli dla dzieci. W oparciu o wytyczne lekarzy: ortopedów i okulistów, moll opracowuje i wdraża nowe rozwiązania systemów regulacji biurek i foteli dla dzieci i młodzieży. Priorytetem jest ergonomia, funkcjonalność i wytrzymałość. Dzięki czterdziestoletniemu doświadczeniu i rygorystycznym wymaganiom, firma wypracowała i opatentowała innowacyjne rozwiązania, które zaowocowały licznymi certyfikacjami i nagrodami.

 

 

Ergonomiczny produkt atesty AGR

 

Regulowane biurka i krzesła Moll dla dzieci i młodzieży otrzymały atesty AGR (Aktion Gesunder Rücken), niezależnej komisji do testowania konstrukcji pod kątem ergonomii.

 

 

 

 

Prestiżowa nagroda za design

 

W 2012 biurko moll zdobyło prestiżową nagrodę RED DOT DESIGN AWARD. Nagrodę przyznano za biurko Champion, które występuje w trzech wersjach.

 

 

 

 

Produkt niemiecki

 

Wszystkie biurka, fotele i meble moll zaprojektowano i wykonano na terenie Niemiec zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i jakości.

 

 

 

 

Znak Blue Angel

 

Jako producent mebli dla dzieci, marka Moll jest świadoma wytycznych ergonomii  i wymagań związanych ze środowiskiem.  Meble Moll posiadają niemiecki certyfikat dla ekologicznych produktów – Blue Angel.

 

 

 

Meble moll są bezpieczna - certyfikat TÜV GS.

 

TÜV GS ma swoje korzenie w niemieckim prawie bezpieczeństwa sprzętu. Znak TÜV GS jest znakiem certyfikującym bezpieczeństwo produktów a jego przyznanie wiąże się z regularnym testowaniem i wizytowanie procesu produkcji.

 

 

 

Dobre oceny Stiftung Warentest

Stiftung Warentest fundacja, założona w 1964 przez rząd niemiecki jako instytut, którego zadaniem jest przeprowadzanie porównawczych testów produktów i usług. Jest całkowicie niezależnych organem. Celem fundacji jest tworzenie przejrzystego rynku oraz informowanie konsumentów o możliwościach optymalizacji dokonywania wyborów zakupowych, jak również zwiększanie świadomości konsumenckiej. Meble Moll zdobyły najwyższą punktację w swojej kategorii.

 

 

 

5 lat gwarancji

 

Biurka, krzesła i inne elementy systemów  moll wykonane są z dbałością o najwyższe standardy, dlatego posiadają pięcioletnia  gwarancję producenta.

 

 

 

 

Prosty montaż

 

Wszystkie biurka i meble moll są wykonane i zapakowane tak by  zagwarantować szybki i łatwy montaż. Każdy produkt zawiera szczegółową instrukcję ilustrjącą, "krok po kroku" montaż.