Ważne informacje | Ergonomiczne meble dla dzieci

Ważne informacje

 

Czas realizacji zamówienia

Przybliżony czas oczekiwania na realizacje zamówienia (w dniach roboczych) wynosi średnio 3 dni w przypadku towarów dostępnych z magazynu oraz około 25 dni w przypadku towarów na zamówienie. Przy płatności przelewem, czas otrzymania przesyłki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej. W okresie ferii Świat Bożego Narodzenia fabryka ma dwutygodniową przerwę produkcyjną, i ten czas (10 dni roboczych) należy doliczyć do czasu realizacji zamówień realizowanych w tym okresie.

 

Gwarancja i serwis towarów

Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Przed odesłaniem produktu do reklamacji, prosimy skontaktować się z naszą firmą w celu uzyskania numeru zgłoszenia reklamacyjnego.

 

Dostawy

Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem firmy kurierskiej, transportem własnym istnieje również możliwość odbioru osobistego.

 

  • Firma kurierska - dostawa jest realizowana przez profesjonalną firmę kurierską. Wybranie kuriera oznacza wygodę i pewność, że zamówienie dotrze na czas. Dostawa na terenie kraju jest bezpłatna. Na  adres email otrzymują Państwo link do strony, na której na bieżąco będziesz mógł sprawdzać, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

 

  • Transport własny to najlepsza opcja przesyłki. Zamówienie dostarczane jest profesjonalnie, bezpiecznie, z wniesieniem i dostarczeniem do docelowego pomieszczenia. Bezpłatny transport dotyczy Wrocławia i okolic - do 10 km od granic miasta.

 

  • Odbiór osobisty ­ - zapraszamy do naszego salonu. Adresy i godziny pracy znajdą Państwo w zakładce Kontakt. Przy odbiorze osobistym nie ponoszą Państwo dodatkowych kosztów.

 

Dostępność produktów

Wszystkie oferowane przez nas produkty są dostępne w ofercie stałej . Towar jest zamawiany po uprzednim wpłaceniu zaliczki, i wtedy czas oczekiwania to około 25 dni roboczych (patrz Czas realizacji zamówienia). W zakładce Dostępne w 24H znajdują się produktu dostępne w naszym magazynie, przesłanie ich następuje po wpłacie pełnej należności.