Moll - funkcjonalność | Ergonomiczne meble dla dzieci

Moll - funkcjonalność

 

 

Moll to unikalne i niezwykle wszechstronne rozwiązania, które są inwestycją na lata. Biurka dla dzieci i młodzieży Moll można dostosować do wzrostu i innych potrzeb użytkownika, poniważ rosną w 5-ciu wymiarach. Warto mieć na uwadze fakt, że kupując regulowane biurka Moll nie trzeba zmieniać mebli co kilka lat. 

 

moll_funkcjonalność _1

 

Zmiana wysokości:

 

Wszystkie moll biurka i krzesła mają regulację wysokości, dlatego łatwo jest, dostosować je do wzrostu malucha, a później nastolatka. Regulacja wysokości odbywa się za pomocą podstawy CLASSIC lub COMFORT.

.

 

 

 

 

 

 

moll funkcjonalność_2

 

Zmiana szerokości:

 

Za pomocą odpowiednich elementów mocujących w prosty sposób można poszerzyć powierzchnię roboczą biurka z prawej lub lewej strony.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

mol i ergonomia krok 3

 

Zmiana głębokości:

 

Jeżeli, nie możemy rozbudować biurka na szerokość, mocujemy z tyłu biurka odpowiednie elementy pogłębiając stanowisko pracy. Pogłębienie obszaru roboczego jest szczególnie wskazane w trakcie pracy przy komputerze.

 

 

 

 

 

 

 

 

moll i ergonomia 4

 
 

Zmiana funkcji:

 

Dostosowanie biurka do rosnących z wiekiem wymagań w przypadku moll jest bardzo proste.

Rozbudowa biurka z tyłu w przypadku moll, może odbywać się na wysokość - Flex Deck czy Panel dodadają nową funkcjonalność.

 

 

 

 

 

 

moll i ergonomia 4

 
 

Zmiana koloru:

 

W zestawie każdego biurka znajdują się kolorowe aplikacje, które można wymieniać w dowolnym momencie. W zależności od upodobań czy pory roku biurko może wyglądać inaczej.

 

 

 

 

 

 

Moll, to biurka, krzesła i lampy, które tworzą kompletne stanowisko pracy dla ucznia w każdym wieku – od pierwszych klas szkoły podstawowej poprzez gimnazjum, szkołę średnią aż po studia.