Moll BIURKA

BIURKA

 

 

JOKER to biurka wykonane z płyty powlekanej melaminową żywicą. Polecamy go uczniom najmłodszych klas szkoły.  Biurka Joker posiadają regulację wysokości w zakresie 53 - 82 cm Classic.Występują w trzech wykończeniach. Do Joker'ów można  zamawiać dodatkowe elementy mebli moll oraz uniwersalne lampy i akcesoria oraz regulowane fotele. 

NEW BASIC - Winner i Winner Compact to funkcjonalne i ergonomiczne biurka dostępne w czterech wykończeniach: bukowym, klonowym, orzechowym i  białym. W przypadku obu biurek dostępne są dwa rozwiązania pozwalające na zmianę wysokości: Classic i Comfort. Biurka New Basic można rozbudowywać o Flex i Multi Deck, Side Top i kontener Pro i Profi.

FORM - to system biurek Champion i Champion style, rosnących wraz z dzieckiem, które łączą nowoczesny design z ergonomią i funkcjonalnością. Wszystkie elementy kolekcji są w białym kolorze, ale w biurkach Champion style można wybierać kolorowe panele boczne biurek. Do wszystkich biurek Formdołączone są dodatkowe elementy w 7 kolorach, które można wymieniać w każdej chwili. Champion'y mogą mieć trzy radzaje blatu:

- biurko Champion front up -cały blat uchylony
- biurko Champion right up -część prawego blatu uchylna- dla dzieci leworęcznych
- biurko Champion left up -część lego blatu uchylna- dla dzieci praworęcznych