MOBILNE KONTENERY | Ergonomiczne meble dla dzieci

MOBILNE KONTENERY

 

 

MOBILNY KONTENER OD MOLL - SCHLUDNY POKÓJ PRZEZ CAŁY CZAS

                                                                                      

 

 

 

Dzięki ruchomym kontenerom moll można w prosty sposób zmienić chaos na dziecięcym biurku w miejsce do nauki. W kontenerach dzieci mogą schować swoje ulubione zabawki, ołówki, notatniki, podkładki i inne drobiazgi i przechowywać je w uporządkowany sposób. Wszystkie kontenery są mobilne. Jeśli jest potrzeba, można je wyposażyć w dodatkowe akcesoria do szuflad, takie jak organizer OrgaSet.

 

 

Regulowane biurko Joker

 

 

KOLOROWE AKCENTY WPROWADZAJĄ/ZMIENIAJĄ ATMOSFERĘ DO POKOJU DZIECKA

 

 

Wykończenia kontenerów mogą być w kolorze drewna, takim jak dąb, buk i klon oprócz oczywistego, neutralnego białego koloru. Dzieci jednak mogą stworzyć swój własny fajny projekt. Dzięki kolorowym aplikacjom, które w prosty  sposób pozwolą dzieciom dopasować kolory frontów szuflad do swoich aktualnych upodobań. Do każdego kontenera są dołączone wymienne elementy w  co najmniej sześciu kolorach, które można łatwo i w dowolnej chwili zmieniać .

Moll daje  wybór czterech różnych kontenerów. Modele różnią się wzornictwem, od Cubic i Cubicmax pasujące do Champion, po Pro i Profi, które radzą sobie lepiej z Winner i Joker.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO JEST WAŻNE.

 

 

mobilny kontener moll

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mobilne kontenery moll są niedoścignione pod względem jakości wykonania z uwzględnieniem wymogów bezpieczeństwa użytkowania. Nie mają ostrych krawędzi ani rogów, Mminimalizuje to ryzyko obrażeń. Jeśli chodzi o przenośne kontenery dla dzieci, bezpieczeństwo produktów jest najważniejsze. Dlatego warto sprawdzić certyfikat jakości przy zakupie. Wszystkie produkty z moll zostały przetestowane przez TÜV dla ochrony konsumentów i posiadają certyfikat GS. Można je znaleźć tutaj.

 

PROBLEMY Z MONTAŻEM?

 

Wielu klientów obawia się mebli i konieczności ich montażu. Kontenery moll są dostarczane w całości, a wszystko, co należy zrobić, to umieścić kolorowe elementy na  uchwytach i kółka.

 

JAK DUŻY POWINIEN BYĆ MOBILNY KONTENER?

 

 

 

 

Z jednej strony zależy to od ilości miejsca w pokoju dziecka - jeśli potrzebuje dużo przestrzeni, to należy rozważyć dużą wersję Cubicmax lub Profi. Kolejnym czynnikiem, który należy rozważyć to, czy wymiary szafki będą kompatybilne z biurkiem. Przy biurkach z regulacją wysokości, takich jak Champion , Winner czy Joker , nie stanowi to problemu.  Idealnie nadaje się do nich, Pro lub Cubic, które mogą swobodnie stać w pokoju i służyć jako miejsce do siedzenia po dodaniu siedziska Pad. Oczywiście ważne jest również, ile szuflad potrzebujemy i czy zeszyty i książki będą również w nich przechowywane.