O nas | Ergonomiczne meble dla dzieci

O nas

 

Naszą działalność rozpoczeliśmy w 1993 roku. Od początku zajmowaliśmy się sprzedażą mebli włoskich i niemieckich we Wrocławiu. Nasza oferta stale ewoluowała.  Na przestrzeni lat udało nam się stworzyć szeroką ofertę mebli i lamp.

W 2005 r. na targach mediolańskich po raz pierwszy zobaczyliśmy ofertę moll'a. Moll to nie tylko design ale również pełna ergonomia i „niemiecka solidność”. Od 2006 jesteśmy autoryzowanymi dystrybutorami moll na terenie Polski. 

Na przełomie września i października 2009 r. otworzyliśmy pierwszy sklep internetowy moll'a w Polsce - zdobyając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Udostepniliśmy szerzej niekonwencjonalną ofertą moll .

Zadowolenie Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jak najczytelniej przedstawić naszą ofertę. Dzięki zaangażowaniu kompetentngo zespołu, który chętnie udziela wszelkich porad i wyjasnień, zakupy w naszm sklepie stacjonarnym oraz sklepie internetowym są - mamy nadzieję - szybkie i przyjemne.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez Kontakt, pod adresem e-mail: info@mollbiurka.pl.

 

 

 

Zespół mollbiurka.pl