Biurka moll | System Joker

Biurka moll - system Joker

 

 

JOKER - SYSTEM OPARTY NA BIURACH JOKER                                                                                       

 

System biurkowy Joker jest odpowiednikiem popularnego i sprawdzonego systemu Basic -  to nasza atutowa karta. Biurko Joker zaprojektowano z zachowaniem  klasycznych dla moll detali i z uwzględnieniem wymagań ergonomii. Minimalistyczne design nie ma wpływu na jakość i funkcjonalność. Przemyślane   szczegóły, zastosowane materiały i jakość wykonania charakterystyczne dla wszystkich naszych produktów oferuje również biurko Joker. Biurko oferuje wszystko, co dziecko powinno mieć.

 

Regulowane biurko Joker

 

 

 

REGULACJA CLASSIC

joker regulowane biurko moll klasyczne

 

Biurko Joker rośnie razem z dzieckiem - jest ergonomiczne dla przedszkolaka i dla nastolatka. Ponieważ przyjazna dla pleców pozycja siedząca jest ważna, Joker może być dostosowany do wzrostu dziecka. Jest to możliwe dzięki klasycznej regulacji wysokości, która pozwala ustawić biurko na 10 różnych poziomach. Wysokość biurka jest odpowiednia, gdy przedramiona dziecka w pozycji siedzącej leżą swobodnie na pulpicie pod kątem tworząc kąt prosty między ramieniem i przedramieniem.

 

 

 

 

joker regulowane biurko moll klasyczne

 

 

joker regulowane biurko moll klasyczne

 

POCHYLANY BLAT BIUREK JOKER

 

Możliwość regulacji biurka Joker dotyczy również kąta pochylenia blatu, aby umożliwić dzieciom wybór najbardziej wygodnej pozycji do siedzenia dla czynności takich jak pisanie, rysowanie lub czytanie. W przypadku dzieci odległość  między oczami a oglądaną kartką/papierem/książką jest mniejsza niż w przypadku dorosłych - oznacza to, że pulpit musi znajdować się bliżej oczu, a nie odwrotnie. Dzieci nieświadomie regulują sobie tę odległość i robią to dobrze. Z tego powodu pulpit Jokera można zmieniać w bardzo prosty sposób w zakresie od 0 do 30 stopni.

 

 

joker regulowane biurko moll klasyczne

 

 

 

joker regulowane biurko moll klasyczne

 

WYMIANA KOLOROWYCH DODATKÓW BIUREK JOKER

 

Ponieważ dzieci są zazwyczaj są zdecydowane i wiedzą czego chcą a czego nie lubią, do biurka Joker dołączono elementy dekoracyjne w sześciu kolorach. W dowolnym momencie można je zmienić na ulubiony kolor dziecka. Identyfikacja kolorystyczna obejmuje listwy na bocznych panelach biurka i maskownicę podstawy Classic. Wymienne elementy dostarczane są kolorach: niebieskim, czerwonym, pomarańczowym, zielonym, różowym, czarnym.

 

 

 

joker regulowane biurko moll klasyczne

 

STANDARDOWE WYPOSAŻENIE BIURKA JOKER

 

Małe szczegóły pokazują, że Joker jest produktem moll. Joker zawiera wiele dodatków: dostępny jest praktyczny haczyk na torbę, przezroczysta podstawa książki i zeszyty i przesuwna blokada na krawędzi blatu (która służy również jako linijka i szkło powiększające) - uniemożliwiająca zsuwanie się książek i innych przedmiotów podczas pracy na nachylonym pulpicie.

 

 

 

joker regulowane biurko moll klasyczne

 

OPCJE ROZBUDOWY BIURKA JOKER

 

Dla tych, którzy wybierają Jokera i potrzebują więcej miejsca do przechowywania później, moll oferuje rozszerzenia, takie jak szuflada, przybornik Utensilo Beside czy Orga Set, które można dokupić i łatwo zainstalować później. Z szufladą lub bez niej Joker zawsze ma duży, praktyczny schowek na ołówki.

 
 
 

joker regulowane biurko moll klasyczne

 

OPCJE ROZBUDOWY - ZWIĘKSZENIE POWIRZCHNI PRACY I PRZECHOWYWANIA

 

Opcjonalny boczny blat Top Side można przymocować do boku biurka, aby w krótkim czasie zapewnić większą powierzchnię roboczą. Blat jest wytrzymały, wszechstronny i łatwy w użyciu. Joker'a można rozbudować o funkcjonalny i pojemny kontener Pro lub Profi, które mogą mieć inne niż białe wykończenie.

 
 
 
 
 
 

joker regulowane biurko moll klasyczne

 

 

 

ELEMENTY POWIĄZANE Z JOKER