Moll meble najlepsze dla dzieci i nastolatków | Ergonomiczne meble dla dzieci

Moll meble najlepsze dla dzieci i nastolatków

biurka moll

Co wyróżnia meble Moll - ergonomia i funkcjonalność.

     Wszystkie oferowane przez nas meble Moll cechują się znakomitą funkcjonalnością i ergonomicznością. Można je bez trudu dopasować do wieku, wzrostu i przede wszystkim potrzeb dziecka. Meble dla dzieci Moll są zdobywcami licznych certyfikatów, wyróżnień i nagród, np. Red Dot Design za biurka Champion i Champion Style, doceniających ich ponadprzeciętną użyteczność oraz niebanalny design.

     Dostępny asortyment obejmuje regulowane biurka, fotele na kółkach oraz mobilne kontenery z półkami, szufladami i szafkami. Wszystkie polecane przez nas produkty wykonane są z wytrzymałych i trwałych materiałów wysokiej jakości, gwarantujących odporność na uszkodzenia mechaniczne, łatwość w utrzymaniu czystości oraz solidność użytkowania na wiele lat. Niewątpliwą zaletą mebli dla dzieci Moll są zastosowane w nich technologie.

     Biurka marki Moll posiadają wbudowany system regulacji wysokości, dzięki czemu meble „rosną” wraz z dzieckiem i mogą mu wygodnie posłużyć przez kilka lat, odciążając domowy budżet z konieczności zakupu nowego mebla. Zamontowany system zmiany kąta nachylenia blatu pozwala z kolei na takie optymalne ustawienie powierzchni biurka, które pozwoli na jak najbardziej komfortowe jego użytkowanie. Należy pamiętać, że właściwie ustawiony kąt nachylenia wpływa na prawidłową postawę siedzącego dziecka i jego zdrowie, odciążając mięśnie szyi i barków, zmniejszając zmęczenie oczu oraz likwidując bóle szyi, głowy i pleców podczas pracy i nauki przy biurku. Oferujemy kilka linii wzorniczych biurek Moll, dostępnych w różnych kolorach, dzięki czemu każdy może wybrać biurko idealnie dopasowane do danego wnętrza i stylu pomieszczenia.

     Nasz asortyment obejmuje również nowoczesne regulowane fotele i krzesła, które sprawdzą się doskonale jako siedziska dla dzieci i nieco starszych użytkowników. Zastosowane w nich systemy regulowania wysokości oraz głębokości siedziska umożliwiają dopasowanie mebla do indywidualnych wymagań. Proponujemy również wysokiej jakości dodatki i akcesoria do foteli, np. pokrowce na oparcia i siedziska foteli dostępne w różnych wzorach i kolorach czy też stopki na kółka, stabilizujące fotel i zapobiegające jego przemieszczaniu się.

     Dostępne w naszym sklepie ruchome kontenery to znakomite uzupełnienie naszej oferty mebli Moll. Solidne półki, pojemne szuflady i szafki zamykane na klucz pozwalają na wygodne przechowywanie książek, podręczników, zeszytów, szkolnych przyborów i dowolnych innych przedmiotów. Oferujemy kontenery w różnych wymiarach, kształtach oraz kolorach wykończenia, dzięki czemu można je bez trudu dostosować do dowolnego stylu dziecięcego pokoju. Polecamy także elementy dedykowane poszczególnym kolekcjom biurek, które poprawiają ich funkcjonalność, np. dodatkowa powierzchnia z tablicą magnetyczną.

     W naszej ofercie można znaleźć również akcesoria, takie jak lampy LED, przyborniki czy tzw. blotting pads, czyli dekoracyjne podkłady przylegające do blatu biurka, pozwalające na zmianę jego wyglądu w dowolnym momencie.