Biurka rosnące | Ergonomiczne meble dla dzieci

Biurka rosnące

biurka regulowane

Biurka regulowane.

Wybierając meble do pokoju dziecięcego należy liczyć się z niemałym wydatkiem. Szacuje się, że około 90 % dzieci i młodzieży ma problemy z właściwą postawą już w wieku nastoletnim. Dlatego przy zakupie mebli dziecięcych, szczególną uwagę należy zwrócić na krzesło i biurko dla dziecka, ponieważ to przy nim będzie spędzało coraz więcej czasu. Oferowane przez nas regulowane biurka moll to najlepsze jakościowo, innowacyjne biurka dziecięce rosnące razem z dzieckiem.

Ergonomiczne meble moll – regulowane biurka, regulowane fotele i ergonomiczne oświetlenie – wspomagają utrzymanie właściwej postawy od najmłodszych lat. Oferowane przez nas biurka dla dzieci i biurka dla młodzieży posiadają regulację wysokości i kąta nachylenia blatu, dzięki czemu meble dostosowują się do proporcji użytkownika, a nie odwrotnie. Zastosowane w meblach moll rozwiązania zmniejszają obciążenia dolnej części pleców i szyi, poprawiają komfort siedzenia, a tym samym minimalizują ryzyko wystąpienia wad postawy.

Ergonomiczne meble dla dziecka.

Krzesła, lampy i biurka moll tworzą kompletne stanowisko pracy dla ucznia w każdym wieku – od pierwszych klas szkoły podstawowej poprzez gimnazjum, szkołę średnią aż po studia. Zastosowanie przemyślanych rozwiązań – regulacji wysokości biurka i fotela, możliwości modyfikowania wyglądu i rozbudowy wersji podstawowych – powoduje, że biurka zakupione, jako mebel dla dziecka w prosty sposób można przekształcić w biurka młodzieżowe.

BIURKA KTÓRE ROSNĄ W 5-CIU WYMIARACH

  1. wysokość: wszystkie biurka i krzesła w prosty sposób zmieniają wysokość dostosowując się do wzrostu dziecka i dorosłego.

  2. szerokość: dodatkowe kompatybilne moduły poszerzają przestrzeń biurka na boki z lewej lub z prawej strony.

  3. głębokość: za pomocą prostych paneli biurko można pogłębić lub rozbudować na wyskość.

  4. funkcje: elementy dodatkowe - kontenery, nadstawki i wkłady spełnią zmieniające się z wiekiem wymogi przestrzenne i potrzeby użytkownika.

  5. kolor: wszystkie biurka posiadają zestaw kolorystycznych aplikacji do dowolnego zastosowania w zależności od gustu i aktualnych upodobań.

Sprawdzone i opatentowane rozwiązania oraz zastosowanie materiałów najlepszej jakości daje gwarancje wytrzymałości i możliwość użytkowania przez wiele lat.