Biurka moll - System New Basic | Ergonomiczne meble dla dzieci

Biurka moll - System New Basic

 

 

NEW BASIC  - SYSTEM OPARTY NA BIURACH WINNER I WINNER COMPACT                                                                                       

 

Biurka Winner są odpowiednikiem popularnego i sprawdzonego systemu Basic. Winner'y to funkcjonalne regulowane biurka o wyrazistym desig'nie, które rosną razem z dzieckiem. Każde biurko Winner jest wyposażone w przesuwaną podstawe na książki i magnetyczną linijkę. Biurka Winner występują w kilku wykończeniach a ponadto do każdego biurka dołączone są dodatkowe elementy w 6 kolorach, które można wymieniać w dowolnej chwili. Identyfikacja kolorystyczna obejmuje kolorowy tzw.: "ołówek", „yo-yo” w wersji Comfort lub maskownicę w wersji Classic. Wymienne elementy dostarczane są kolorach: niebieskim, czerwonym, pomarańczowym, zielonym, różowym, czarnym.

 

winner ergonomiczne biurka moll

 

REGULACJA WYSOKOŚĆ BIUREK WINNER - PODSTAWA COMFORT LUB CLASSIC

 

regulowane biurko młodzieżowe klasyczne

REGULACJA COMFORT

Regulacja wysokości w systemie Form odbywa się za pomocą podstawy Comfort.

Regulacja wysokości typu COMFORT to, proste „yo-yo” zamontowane na boku podstawy biurka zapewnia płynną regulację wysokości. Regulacji za pomocą „yo-yo” dziecko może dokonywać samodzielnie. Pociąganie za taśmę „yo-yo” powoduje zmianę wysokości biurka i jest dla dziecka czynnością bardzo prostą i zabawną.

 

 

 

REGULACJA CLASSIC

regulowane biurko młodzieżowe klasyczne

Podstawa Classic pozwala na zmianę wysokości biurka w zakresie 53 – 82 cm. 

Wysokość jest regulowana stopniowo -  w 10 krokach. Blokadę wysokości na właściwym poziomie zapewnia odpowiednie okucie z zabezpieczającą maskownicą.

Kolorowy element maskownicy jest  dostarczany w sześciu kolorach: czerwonym, zielonym, niebieskim, różowym, pomarańczowym i czarnym.

 

 

 

 

POCHYLANY BLAT BIUREK WINNER

 

Biurka moll z systemu New Basic posiadają funkcję pochylania blatu do kąta 180. Blat biurka ma wbudowany amortyzator gazowy i jest płynnie pochylany na całej powierzchni. "Ołówek" - to widoczny na zdjęciach Winner'ów kolorowy element, który zawiera aplikacje i taśmy w 6 kolorach i służy jako wygodna kieszeń na przybory do pisania. 

 

 

WINNER I WINNER COMPACT - KOLORY 

 

Regulowane biurka Wnner są dostępne w pięciu wykończeniach: bukowym, dębowym, klonowym, orzechowym i białym. Kolorowe, wymienne aplikacje znajdują się w obrebie tzw.:  "ołwka" - wygodnej kieszeni na przybory do pisania.  

Ergonomiczne biurka moll Winner

 

ELEMENTY POWIĄZANE Z WINNER I WINNER COMPACT

WINNER:

WINNER COMPACT: