Biurka moll - system Form | Ergonomiczne meble dla dzieci

Biurka moll - system Form

 

 

FORM  - SYSTEM OPARTY NA BIURACH CHAMPION                                                                                        

 

Form to system oparty na biurkach Champion, które rosną razem z dzieckiem. Regulowane biurka Champion w 2012 otrzymały prestiżową nagrodę za design - RED DOT. Form łączy nowoczesny, minimalistyczny design z ergonomią. Wykończenie biurek Champion jest  w białe, ale do każdego biurka dołączone są dodatkowe elementy w 7 kolorach, które można wymieniać w dowolnej chwili. Identyfikacja kolorystyczna obejmuje nogi oraz  „yo-yo”. Wymienne elementy dostarczane są ośmiu kolorach: niebieskim, czerwonym, pomarańczowym, zielonym, różowym, czarnym, białym i srebrnym.

 

Champion regulowane biurka moll

 

PODSTAWA COMFORT - REGULACJA WYSOKOŚĆ BIUREK CHAMPION

 

regulowane biurko moll cmfortowe

Regulacja wysokości w systemie Form odbywa się za pomocą podstawy Comfort.

Regulacja wysokości typu COMFORT to, proste „yo-yo” zamontowane na boku podstawy biurka zapewnia płynną regulację wysokości. Regulacji za pomocą „yo-yo” dziecko może dokonywać samodzielnie. Pociąganie za taśmę „yo-yo” powoduje zmianę wysokości biurka i jest dla dziecka czynnością bardzo prostą i zabawną

 

 

 

POCHYLANY BLAT BIUREK CHAMPION

 

Biurka moll z systemu Form posiadają funkcję pochylania blatu do kąta 200 i występują w trzech wersjach. Blat biurka może być podzielony tak by dziecko mogło uchylać obszar roboczy, na którym pracuje:

  • Champion Left Up ( dla dzieci praworęcznych) ma pochylaną lewą powierzchnię blatu
  • Champion Right Up ( dla dzieci leworęcznych)  ma pochylaną prawą powierzchnię blatu
  • Champion Front Up to biurko uniwersalne, ponieważ posiada blat, który uchyla się na całej szerokości 

 

 

CHAMPION STYLE - BIURKA CHAMPION Z KOLOROWYMI BOKAMI

 

Sukces biurek Champion spowodował, że moll zmodyfikował wersje podstawową nowymi kolorowymi bokami. Boki Champion Style występują w 7 kolorach: czerwonym, różowym, pomarańczowym, zielonym, niebieskim, liliowym i szarym oraz w wykończeniu w kolorze drewna w 4 odcieniach: buk, dąb, grusza, orzech. Kolorowe panele boczne - można dokupić osobno i  zmienić wersję podstawową biurka.  

 

Champion ergonomiczne biurko moll

 

ELEMENTY POWIĄZANE Z CHAMPION I CHAMPION STYLE